Klasse 1-25 Skudd

1 Hallvard Melkild Øyer/Dølen 1 49 50 48 97 244 13*
2 Jan Amund Syjulberget Lismarken 1 46 49 49 97 241 5*
3 Ståle Moen Ringebu og Fåvang 1 46 49 49 92 236 8*
4 Lundbakken Jan-Erik Ringebu og Fåvang 1 40 49 48 95 232 2*
5 Rune Engen Snertingdal 1 48 48 46 89 231 2*

Klasse 2-25 Skudd

1 Christopher Skaug Åsheim 2 50 49 50 92 241 13*
2 Stein Frode Ånsløkken Ringebu og Fåvang 2 48 47 50 96 241 8*
3 Svein Solheim Nordre Land 2 48 48 50 91 237 3*
4 Arnt Strandlien Ringebu og Fåvang 2 49 45 49 94 237 3*
5 Per Aassveen Fåberg 2 48 46 49 93 236 6*
6 Jostein Haugen Fåberg 2 50 43 49 91 233 7*
7 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer 2 50 43 50 89 232 8*
8 Kristin Christophersen Lismarken 2 49 40 49 94 232 6*
9 Lena Amundsen Lillehammer 2 49 43 50 89 231 6*
10 Jonn Tande Øystre Slidre 2 45 44 48 93 230 2*
11 Alf Bjørseth Viken (Opland) 2 43 35 47 88 213 3*

Klasse 3-25 Skudd

1 Arne Magnus Hunstad Vestre Toten 3 49 46 47 95 237 7*
1 Henrik Aassveen Fåberg 3 48 45 48 96 237 7*
3 Marius Malme Fåberg 3 49 47 46 95 237 3*
4 Berit Kolrud Østre Gausdal 3 48 44 47 95 234 5*
5 Martin Klophus Østre Gausdal 3 47 46 43 95 231 3*
6 Mats Sæther Ringebu og Fåvang 3 49 40 47 93 229 7*
7 Jo Håkon Sundby Fåberg 3 50 42 44 92 228 8*
8 Martin Lundbakken Ringebu og Fåvang 3 50 38 46 91 225 6*
9 Morten Hagen Østre Gausdal 3 47 37 46 91 221 1*
10 Tom Olav Knutsen Søndre Land 3 49 36 43 91 219 1*
11 Tor Øivind Nordli Tingelstad 3 49 41 42 85 217 2*
12 Dag Sørum Søndre Land 3 50 37 47 78 212 2*

Klasse 4-25 Skudd

1 Jan Tore Aarskog Sundnes 4 50 45 49 98 242 9*
2 Torleif Tollefsrud Gjølberg Nordre Land 4 49 47 49 96 241 9*
3 Endre Arntsen Løiten 4 50 48 50 92 240 7*
4 Bjørner Kolrud Østre Gausdal 4 50 46 49 94 239 6*
5 Andrea Kirkevold Norheimsund og Øystese 4 50 43 49 96 238 6*
6 Daniel Farestveit Lismarken 4 50 47 49 92 238 5*
7 Morten Støen Tingelstad 4 50 47 48 92 237 7*
8 Syver Kristiansen Lunner 4 49 46 50 92 237 6*
9 Bjørn Olav Nyfløt Øyer/Dølen 4 50 42 48 95 235 7*
10 Bernt Finsveen Fåberg 4 50 39 49 96 234 4*
11 Tom Kappeslåen Lesja 4 50 45 43 96 234 3*
12 Ole Tom Dokken Bromma 4 50 43 45 95 233 5*
13 Øystein Rønningen Østre Gausdal 4 49 46 45 93 233 3*
14 Jan Olav Sagbakken Søndre Land 4 49 45 46 92 232 5*
15 Tore Kampen Ringebu og Fåvang 4 45 43 47 96 231 3*
16 Anders Kolrud Østre Gausdal 4 49 44 45 92 230 7*
17 Magnar Farestveit Lismarken 4 49 43 44 93 229 4*
18 Trond Jøingsli Lom og Skjåk 4 46 44 49 90 229 4*
19 Knut Larsen Nordstrand 4 49 38 46 93 226 5*
20 Terje Holm Søndre Land 4 50 44 47 85 226 4*
21 Eline Aa. Tråseth Lismarken 4 50 37 45 93 225 7*
22 Kristoffer Øibakken Åsheim 4 46 47 44 88 225 4*
23 Espen Bjørseth Viken (Opland) 4 47 44 43 91 225 3*
24 Jonny Myhre Vestre Toten 4 50 43 49 82 224 4*

Klasse 5-25 Skudd

1 Kim- Andre Lund Jondalen 5 50 50 50 99 249 11*
2 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord 5 50 49 50 97 246 13*
3 Roger Ottosen Tingelstad 5 50 49 50 97 246 12*
4 Katrine Lund Jondalen 5 50 49 50 97 246 11*
4 Marit Røste Lundon Nordre Land 5 50 49 48 99 246 11*
6 Einar Grønvold Åsheim 5 50 47 50 99 246 8*
7 Matheas Amb Lismarken 5 49 50 50 96 245 13*
8 Ola Tore Dokken Nordre Land 5 50 48 49 97 244 10*
9 Gudbarnd Mo Lom og Skjåk 5 50 46 48 99 243 8*
10 Iver Anders Kjella Tingelstad 5 48 49 49 97 243 8*
11 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk 5 49 47 50 97 243 8*
12 Odd S Håkenstad Lesja 5 49 45 49 99 242 11*
13 Henning Sundby Fåberg 5 50 46 49 97 242 11*
14 Kai Gjølberg Nordre Land 5 50 46 50 96 242 8*
15 Rune Kjølgård Lillehammer 5 50 44 49 99 242 6*
16 Jo Salthammer Vestnes 5 48 48 49 96 241 5*
17 Siw Anita Dramstad Skiptvet 5 50 47 48 96 241 3*
18 Terje Grøterud Sigdal 5 48 47 49 97 241 2*
19 Arne Erik Christophersen Lismarken 5 50 49 46 95 240 14*
20 Hans Skaare Tingelstad 5 50 46 50 94 240 12*
21 Sven Tore Tråseth Lismarken 5 50 45 49 96 240 6*
22 Geir Kjølgård Lillehammer 5 50 46 46 98 240 6*
23 Lars Myrstuen Søndre Land 5 50 46 48 95 239 6*
24 John Arild Knapp Østre Toten 5 50 42 49 97 238 10*
25 Tore Hagestande Lesja 5 50 45 47 96 238 8*
26 Einar Furuseth Lismarken 5 50 41 49 98 238 5*
27 Knut Børre Sætherskar Lillehammer 5 50 47 45 96 238 3*
28 Terje Hopsø Lillehammer 5 50 45 47 95 237 12*
29 Tommy Hvalstrand Snillfjord 5 50 44 47 96 237 8*
29 Linn Hege Bakken Ringebu og Fåvang 5 50 45 47 95 237 8*
31 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang 5 50 48 47 92 237 6*
32 Kjell Ivar Kristiansen Lunner 5 50 37 50 96 233 7*
33 Bjarne Budsberg Vinstra 5 49 45 44 91 229 3*

Klasse V55-25 Skudd

1 Leiv Forbregd Ringebu og Fåvang V55 50 48 50 99 247 14*
2 Knut Steinar Bråten Søndre Land V55 49 50 50 98 247 8*
3 Ole Jan Engeli Vestre Toten V55 49 49 50 98 246 10*
4 Erik Skaug Åsheim V55 50 49 50 96 245 11*
5 Jon Arne Løvseth Løiten V55 48 49 50 98 245 8*
6 Steinar Dalby Aasveen V55 50 47 49 97 243 10*
7 Karl Emil Grina Tingelstad V55 50 46 49 96 241 11*
8 Morten Hansen Tingelstad V55 49 47 49 96 241 10*
9 Kristoffer Lerhol Øystre Slidre V55 50 46 49 95 240 6*
10 Einar Hagemo Byneset V55 50 46 48 95 239 6*
11 Arne Rogne Øystre Slidre V55 48 45 48 95 236 4*
12 Finn Nordli Tingelstad V55 48 49 45 90 232 2*

Klasse Å-25 Skudd

1 Leif Arne Grytten Dovre og Dovreskog Å 49 45 50 97 241 4*

MLRes - www.megalink.no 17:31 - 08.05.2011