Klasse 1-25 Skudd

1 Ole Gustav Huser Blaker 48 49 50 98 245 12*
2 Trygve Smidesang Fåberg 49 50 48 97 244 7*
2 Albert Dyresen Stange og Romedal 49 48 48 99 244 7*
4 Lars Guldbrandsen Kongsberg 50 49 49 95 243 11*
5 Sigbjørn Evensen Beito 50 45 49 96 240 5*
6 Lena Amundsen Lillehammer 49 47 48 92 236 6*
7 Jan Erik Lundbakken Ringebu og Fåvang 47 44 47 97 235 2*
8 Halvard Melkild Øyer/Dølen 45 48 48 93 234 3*
9 Erik Malme Fåberg 45 48 47 93 233 6*
10 Ståle Moen Ringebu og Fåvang 46 48 47 87 228 0*
11 Oddrun Merete Sagevik Stange og Romedal 32 41 45 86 204 1*
12 Anita Utse Langseth 27 44 37 90 198 1*

Klasse 2-25 Skudd

1 Marius Malme Fåberg 49 49 49 98 245 7*
2 Kristoffer Lerhol Øystre Slidre 50 45 49 97 241 8*
3 Christen Bårdsløkken Ringebu og Fåvang 49 46 49 97 241 5*
4 Jo Håkon Sundby Fåberg 48 48 49 93 238 4*
5 Stein Frode Ånsløkken Ringebu og Fåvang 48 48 47 94 237 6*
6 Morten Brendløkken Øyer/Dølen 46 47 48 93 234 2*
7 John Einar Haldsrud Snertingdal 49 42 49 93 233 5*
8 Tor Even Dynna Lunner 48 44 45 95 232 2*
9 Jonn Tande Øystre Slidre 46 48 48 90 232 1*
10 Torill Engevold Stange og Romedal 45 44 47 95 231 4*
11 Bjørn Dyrud Tingelstad 47 43 47 92 229 5*
12 Knut Haraldseid Asker 50 42 46 74 212 2*
13 Jostein Haugen Fåberg 42 45 21 96 204 4*

Klasse 3-25 Skudd

1 Katrine Lund Jondalen 50 47 50 97 244 10*
2 Hans Skaare Tingelstad 50 46 49 96 241 10*
3 Tommy Johansen Hurdal 50 45 46 96 237 3*
4 Ingvar Dromnes Riflen/Skoger 49 46 49 92 236 7*
5 Magnar Farestveit Lismarken 50 46 47 91 234 5*
6 Ola S Venås Østre Gausdal 50 39 50 93 232 10*
7 Terje Holm Søndre Land 47 44 49 92 232 3*
8 Mats Sæther Ringebu og Fåvang 49 42 46 89 226 7*
9 Runar Holter Moss og Våler 45 43 45 92 225 3*
10 Morten Støen Tingelstad 49 48 46 81 224 4*
11 Berit Kolrud Østre Gausdal 48 38 47 91 224 3*
12 Østen Ånsløkken Ringebu og Fåvang 47 37 45 89 218 0*
13 Øystein Somby Solaas Søndre Land 47 40 44 87 218 0*
14 Tore Taralhagen Østre Gausdal 46 40 45 85 216 3*
15 Odbjørn Furuseth Nordre Land 49 40 45 81 215 5*
16 Tom Olav Knutsen Søndre Land 48 28 46 91 213 2*
17 Dag Sørum Søndre Land 50 37 41 85 213 1*
18 Dan Stø Vinstra 48 30 43 89 210 1*
19 Guri Enerud Tingelstad 46 37 42 84 209 1*
20 Olav Olstad Østre Gausdal 46 22 36 87 191 2*

Klasse 4-25 Skudd

1 Lise Faldbakken Stange og Romedal 50 47 50 98 245 8*
2 Sunniva Særnmo Elverum 49 47 48 100 244 9*
3 Mikael Brendløkken Øyer/Dølen 50 42 50 97 239 8*
4 Bjørn Olav Nyfløt Øyer/Dølen 50 44 49 96 239 8*
5 Isabel Nordli Øfstaas Tingelstad 49 45 50 95 239 7*
6 Henning Sundby Fåberg 50 44 50 94 238 8*
7 Per Anders Gjørslie Hamar og omegn 49 46 48 95 238 5*
8 Hans Bekkemellem Gjøvik og Brusveen 50 43 49 95 237 6*
9 Asle Raade Tingelstad 50 48 45 94 237 5*
10 Åge Halvorsen Øvre Rendal 49 45 48 95 237 5*
10 Anders Kolrud Østre Gausdal 49 46 47 95 237 5*
12 Vegard Øfstaas Tingelstad 50 47 45 94 236 7*
13 Leif Fladlien Snertingdal 50 43 49 93 235 7*
14 Amund Volehaugen Torpa 47 47 46 95 235 3*
15 Vidar Kjølgård Lismarken 44 47 48 96 235 2*
16 André Bjørseth Viken (Opland) 50 40 49 95 234 11*
17 Daniel Farestveit Lismarken 50 43 48 93 234 8*
17 Tore Kampen Ringebu og Fåvang 49 43 49 93 234 8*
19 Geir Håkon Nystuen Tynset 50 44 46 94 234 2*
20 Morten Bårdsløkken Ringebu og Fåvang 50 44 45 94 233 6*
21 Arne Olav Bekkemellem Gjøvik og Brusveen 50 42 48 93 233 5*
22 Trond Jøingsli Lom og Skjåk 50 42 48 92 232 9*
23 Anne Beate Engebretsen Øvre Rendal 48 42 49 93 232 8*
24 Noralf Bruåsdal Lavikdal 50 44 46 92 232 5*
25 Jan Olav Sagbakken Søndre Land 49 43 48 92 232 5*
26 Vegard Ånneland Oslo Østre 48 45 47 91 231 5*
27 Metteh. Hornseth Øvre Rendal 49 40 49 92 230 9*
28 Gunnar Dahl Elverum 48 41 48 93 230 7*
29 Pål Vegar Nystuen Tynset 50 42 47 90 229 9*
30 Øystein Rønningen Østre Gausdal 45 46 46 92 229 3*
31 Lars Standerholen Stange og Romedal 49 41 46 92 228 2*
32 Torstein Dynna Lunner 48 43 46 90 227 6*
33 Iva Hidemstrædet Vågå 49 41 44 93 227 4*
34 Bjørner Kolrud Østre Gausdal 49 43 47 87 226 3*
35 Kurt Vatle Eidsvoll Verk 47 41 45 93 226 1*
36 Martin Klophus Østre Gausdal 49 40 42 94 225 1*
37 Morten Stastad Randsfjord 50 42 49 82 223 5*
38 John Inge Fredheim Hafslo 47 39 45 91 222 3*
39 Magnar Konningsrud Nes (Hedmark) 45 43 47 86 221 3*
40 Jonny Myhre Vestre Toten 49 40 43 86 218 2*
41 Arne Ånneland Oslo Østre 50 38 45 83 216 3*

Klasse 5-25 Skudd

1 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk 50 49 50 99 248 13*
2 Iver Anders Kjella Tingelstad 50 49 50 97 246 9*
3 Roger S Nilsen Asker 50 47 50 98 245 12*
4 Hans Kristian Wear Styrvoll 49 47 49 99 244 13*
5 Karl Johan Olsen Skarpskytten 49 49 50 96 244 11*
6 Roger Ottosen Tingelstad 50 48 50 96 244 10*
7 Thor Magnor Brath Kongsberg 50 47 50 97 244 9*
8 Tone Halvorsen Oslo Østre 49 50 49 96 244 8*
9 Helge Norberg Oslo Østre 50 47 50 96 243 12*
10 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang 50 46 49 98 243 8*
11 Sverre Frøshaug Løiten 49 47 48 99 243 8*
12 Linda Klein Sande 50 45 50 98 243 7*
13 Anna Håkansson 50 49 49 94 242 14*
14 Knut Bråthen Kongsberg 50 45 49 98 242 14*
15 Jan Ove Strandheim Lillehammer 50 47 50 95 242 12*
16 Vidar Offigstad Lillehammer 50 46 48 98 242 9*
17 Fride Berg Stange og Romedal 50 50 47 95 242 7*
18 Bjarne Budsberg Vinstra 50 45 48 98 241 7*
19 Gunnar Halbjørhus Hemsedal 49 49 47 96 241 5*
20 Lillian Ingebrigtsen Asker 50 49 47 93 239 7*
21 Morten Kvam Hafslo 50 47 48 94 239 7*
22 Rune Kjølgård Lillehammer 49 48 45 97 239 3*
23 Martin Dahl Elverum 50 43 50 95 238 7*
24 Tore Johansen Oslo Østre 50 46 47 95 238 7*
25 Linn Hege Bakken Ringebu og Fåvang 49 47 47 95 238 5*
25 Per Egil Storsveen Løiten 49 48 45 96 238 5*
27 John Arild Knapp Østre Toten 50 45 49 93 237 10*
28 Gunstein Lauvrak Nordstrand 50 44 48 95 237 9*
29 Terje Brustad Langseth 49 46 48 94 237 4*
30 Kai Gjølberg Nordre Land 50 42 48 96 236 10*
31 Henry Håkansson 48 48 48 92 236 4*
32 Lars Myrstuen Søndre Land 49 42 46 98 235 8*
33 Bjørn Lien Eidsvoll Verk 49 45 47 93 234 6*
34 Ole Asbjørn Møller Gjøvik og Brusveen 49 42 48 94 233 9*
35 Tore Hornseth Øvre Rendal 49 44 47 93 233 5*
36 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord 50 44 47 92 233 3*
37 Hans Solbrekken Ruud Etnedal 50 48 49 85 232 10*
38 Thorstein Åmodt Lom og Skjåk 50 38 48 96 232 6*
39 Sverre Brovoll Oslo Østre 50 38 47 94 229 4*

Klasse V55-25 Skudd

1 Stein Heggen Oslo Østre 49 50 50 100 249 11*
2 Signe Karin Wingaard Nøtterø 50 48 49 98 245 12*
3 Willy Enger Nøtterø 49 48 50 98 245 7*
4 Bernt Finsveen Fåberg 49 47 49 98 243 10*
5 Ole Jan Engeli Vestre Toten 50 46 49 98 243 7*
6 Knut Nordnes Nordskogbygda 50 48 50 95 243 6*
7 Jon A Løvseth Løiten 50 47 50 95 242 13*
8 Tore Iversen Bergen 50 48 50 94 242 10*
9 Leif Forbregd Ringebu og Fåvang 50 47 49 96 242 10*
10 Arne Rogne Øystre Slidre 50 45 49 97 241 5*
11 Per Atle Fredheim Hafslo 49 49 45 98 241 1*
12 John Einar Gulbrandsen Eidskog 49 46 50 92 237 11*
13 Torbjørn Halvorsen Øvre Rendal 47 46 49 93 235 6*
14 Steinar Dalby Aasveen 49 50 47 89 235 4*
15 Tom Stepanenko Randsfjord 44 45 46 94 229 3*
16 Knut Skaug Åsheim 48 41 47 93 229 2*
17 Steinar Hovi Øystre Slidre 50 38 48 92 228 4*

Klasse AG3-25 Skudd

1 Jo Ivar Løvseth Løiten 49 48 46 91 234 7*

Klasse Å-25 Skudd

1 Leif Arne Grytten Dovre og Dovreskog 50 49 50 93 242 4*

MLRes - www.megalink.no 18:26 - 18.07.2010