Klasse ASP-25 Skudd

1 Emil Møllerstuen Østre Gausdal 45 47 47 95 234 6*
2 Erik S Lund Østre Gausdal 42 47 45 93 227 3*
3 Marthe B Kronstad Østre Gausdal 50 48 48 98 244 8*
4 Morten Gjerdbakken Østre Gausdal 48 48 49 96 241 6*
5 Ola Noreng Østre Gausdal 38 40 44 83 205 2*
6 Solveig Myrhe Ringebu og Fåvang 48 46 48 96 238 7*

Klasse R-25 Skudd

1 Oda B Løvseth Løiten 50 49 50 99 248 14*
2 Amund Ødegård Tingelstad 49 49 49 97 244 7*
3 Kristian Strandlien Ringebu og Fåvang 49 48 49 95 241 12*
4 Viktor Bjerre Haugen Fåberg 50 49 48 93 240 7*
5 Simen S Lund Østre Gausdal 48 48 48 95 239 2*
6 Torger Nordeng Østre Gausdal 48 45 47 94 234 7*
7 Andreas Bryhn Øyer/Dølen 39 46 49 95 229 3*

Klasse ER-25 Skudd

1 Cato Jansson Ringebu og Fåvang 50 50 50 100 250 19*
2 Kristian Krubel Djupnes Gjøvik og Brusveen 50 50 50 100 250 15*
3 Sindre Nordvik Brumunddal 50 50 50 100 250 14*
4 Emil Glomstad Lillehammer 50 50 49 100 249 21*
5 Vegard Kroken Øyer/Dølen 50 50 50 99 249 11*
6 Eskil Ottosen Tingelstad 50 49 49 100 248 14*
6 Dina Sundby Fåberg 49 50 50 99 248 14*
8 Ole-Martin Melkild Øyer/Dølen 50 50 50 98 248 12*
9 Victoria Brenden Nyfløt Øyer/Dølen 50 49 49 99 247 13*
10 Ole Magnus Syljuberget Lismarken 49 50 50 98 247 9*
11 Morten Svendsrud Tingelstad 48 49 50 99 246 9*
12 Kari Hageland Fåberg 50 49 49 97 245 15*
13 Fredrik Moen Ringebu og Fåvang 49 48 50 98 245 11*
14 Martin Aasen Lillehammer 47 48 50 100 245 9*
15 Karen Reinsborg Tingelstad 50 48 48 98 244 11*
16 Espen Granlien Slåen Fåberg 48 49 48 98 243 7*
17 Conrad Leine Lismarken 49 50 49 95 243 5*
18 Simen Myhre Ringebu og Fåvang 46 50 49 97 242 9*
19 Fredrik Evensen Brumunddal 47 49 49 96 241 9*
20 Ragnhild Bryhn Øyer/Dølen 47 48 48 97 240 9*
21 Øyvind Holsbrekken Lesja 49 48 47 96 240 8*
22 Håvard Strandlien Ringebu og Fåvang 48 49 46 96 239 9*
23 Even Malme Fåberg 46 46 49 98 239 8*
24 Adrian Skrukkerud Lismarken 49 49 46 95 239 7*
25 Stian Bakken Østre Gausdal 47 49 46 96 238 10*
26 Lars Nyløkken Ringebu og Fåvang 44 48 47 92 231 5*
27 Kristina Kjølgård Lillehammer 49 0 48 99 196 10*

Klasse J-25 Skudd

1 Bjørn Erik Hagen Ådal 50 49 50 100 249 9*
2 Ole Jørgen Haugen Fåberg 50 49 50 99 248 15*
3 Erland Ødegård Tingelstad 50 49 50 99 248 14*
4 Cathrine Daviknes Os skyttarlag 50 50 50 96 246 13*
5 Per Marius Nystuen Bjoneroa 50 49 50 97 246 11*
6 Steffen Bang Engeland Øyer/Dølen 50 45 50 100 245 11*
7 Kenneth Kirkevold Tingelstad 50 48 48 99 245 10*
8 Marte Ulberget Haga 50 46 50 97 243 13*
9 Håvard Klophus Østre Gausdal 49 49 49 96 243 8*
10 Ina Myhre Tingelstad 49 46 50 97 242 16*
11 Hans Gunnar S Jensen Tingelstad 48 46 48 97 239 4*
12 Joakim S Engen Snertingdal 48 45 49 94 236 5*

Klasse V65-25 Skudd

1 Helge Melgårdsbakken Fåberg 50 50 50 100 250 21*
2 Hilmar Bekkemellem Gjøvik og Brusveen 49 50 50 100 249 15*
3 Hans Sigvart Stensrud Stange og Romedal 50 50 49 99 248 16*
4 Hans Engen Snertingdal 50 49 50 99 248 15*
5 Erling Strømstad Vinstra 50 50 49 99 248 14*
6 Sigbjørn Nystuen Øvre Rendal 47 50 50 99 246 8*
7 Ole - Petter Klokset Engesetdal/Skodje 50 50 49 96 245 12*
8 Jonny Foss Stange og Romedal 49 50 46 99 244 10*
9 Oddvar Grønlien Stange og Romedal 49 48 49 98 244 8*
10 Pål Finstad Øvre Rendal 49 49 49 96 243 5*
11 Aage Nordhagen Brumunddal 50 49 50 88 237 12*

Klasse V73-25 Skudd

1 Bernt Rønningen Fåberg 50 50 50 100 250 17*
2 Bjørn Rundberg Etnedal 49 50 50 100 249 16*
3 Jon Erik Lund Stange og Romedal 50 50 50 98 248 15*
4 Kjell Plukkerud Øyer/Dølen 50 50 50 98 248 14*
5 Ole Reistad Aasveen 50 48 50 96 244 12*

MLRes - www.megalink.no 17:26 - 08.05.2011